Чернігів, Славутич
+38(093)2533749
ПН-ПТ: 15:00-18:00, СБ-НД - вихідний
ЗАПИСАТИСЯ

Ми навчаємо

У Автошколі безпечного водіння ми пропонуємо уроки відповідно до ваших вимог, пропонуючи навчання за категоріями A1, A, B, С1, С, D1
Акція! Навчання 6000 грн 5500 грн
+38(093)2533749

З нами ви набудете досвіду водіння та будете почувати себе впевнено на дорозі.

Навчатися у нас дуже цікаво, адже теоретичні уроки подаються у наглядній формі за допомогою комп’ютерної техніки. Багато уваги на заняттях приділяється реальним ситуаціям з водійського життя, що стимулює учнів не пропускати заняття. Як наслідок у нас завжди високий показник здачі іспиту з ПДР у сервісних центрах за першим разом.

Наша школа водіння навчає підлітків та дорослих віком від 16 років.

готові навчатися з нами?

ТАК!

  • A
  • A1
  • B
  • C1
  • C
  • D1
Мотоцикли A
Мотоцикли A
Мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше; Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли шістнадцятирічного віку.
Моторолери A1
Мопеди, моторолери A1
Мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт; Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли шістнадцятирічного віку.
Автомобілі B
Автомобілі B
Це автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3 500 кілограмів (7700 фунтів), а кількість сидячих місць, крім сидіння водія, – восьми, право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку.
Вантажівки C1
Вантажівки C1
Призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких становить від 3500 до 7500 кілограмів (від 7700 до 16500 фунтів); Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку.
Вантажівки C
Вантажівки C
Призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких перевищує 7500 кілограмів (16500 фунтів); Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли вісімнадцятирічного віку.
Автобуси D1
Автобуси D1
Призначені для перевезення пасажирів автобуси, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не більше 16 (мікроавтобуси). Право на керування транспортними засобами надається особам, які досягли двадцятиоднорічного віку.

Вибір категорії водіння

Насамперед вибір засобу пересування обмежується віковими характеристиками. З 16 років можна отримати право управління для засобів категорії А, у 18 років відкритий доступ для класів B1, B, C1, C. Доступ до вищих категорій вимагає досягнення 19 років. А управління пасажирським транспортом можливо з 21 року.

Залежно від типу транспортного засобу, його маси і технічних особливостей права видаються за категоріями. Для управліннями багатьма з них передбачено окреме навчання, а підкатегорії найчастіше відкриваються автоматично.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!