Чернігів, Славутич
+38(093)2533749
ПН-ПТ: 15:00-18:00, СБ-НД - вихідний
ЗАПИСАТИСЯ

Водіння взимку

Додаткові програми водіння взимку допоможуть вам почуватися на дорозі впевнено навіть в ожеледицю.

Водіння взимку Автошкола в Чернігові та Славутичі #AVTOSHKOLACHE

Пропонуємо
 • Повний курс навчання (аудиторія + уроки водіння)
 • Часткові варіанти курсу (лише за уроками водіння)
 • Додаткові години практики водіння
ЗАПИШИСЬ ВЖЕ ЗАРАЗ

Важливо знати про водіння взимку

Зима завжди була справжнім випробуванням для автомобілістів. Коливання температури, ожеледь, снігопади, через це, як наслідок, виникають дорожньо-транспортні пригоди, що в свою чергу, не тільки призводять до різних пошкоджень автомобіля, а й становить неабияку загрозу людському життю . Але цього можна уникнути, дотримуючись певних порад. І тоді водіння взимку приноситиме лише задоволення.

Щоб уникнути ДТП та убезпечити своє життя та пасажирів з пішоходами, насамперед, потрібно керувати повільно та акуратно, не забуваючи про основи безпеки дорожнього руху . Однією із найважливіших та обов’язкових вимог є заміна літньої гуми на зимову. Вона пристосована до ожеледиці, мокрого снігу та низьких температур. Згідно з правилами дорожнього руху заміну літньої гуми на зимову рекомендується з 1 жовтня до 1 травня. Не використовуйте її понад три роки, з часом вона припиняє якісно виконувати свої функції. Уникайте перелаштувань між смугами руху та різких рухів. Через необережність можна втратити управління. Чистота автомобіля має також дуже важливе значення, а саме чистота світлових пристроїв та скла, адже вони забезпечують видимість. Зимою корисно вдень вмикати фари, що також забезпечить хорошу видимість водію та сусіднім автомобілям. Дотримуйтесь дистанції. Слід вчасно пригальмовувати, до того ж робити це плавно, без різких рухів. Потрібно правильно здійснювати повороти взимку. Перш за все, потрібно зменшити швидкість, а наступним кроком зробити меншим кут повороту керма.

 • При поворотах підтримуйте рівномірну швидкість руху.
 • Знижуйте швидкість руху, наближаючись до пішохідних переходів.
 • Гальмуйте тільки на прямих ділянках дороги.
 • На місці рухайте з другої передачі, щоб уникнути пробуксовування.
 • Ніколи не натискайте на гальма у заносі.

Якщо так сталося, що на слизькій дорозі починає заносити задню частину автомобіля, або в ліву, або ж в праву сторону, то варто: Перш за все кермо потрібно повільно і чітко повертати в бік заносу. Разом із цим на задньоприводному автомобілі необхідно відпусти педаль газу. А на передньоприводному, навпаки, надавити на акселератор газу. Коли авто виходитиме із заносу, то варто повернути кермо в позицію для руху прямо. Це є дуже важливим моментом, адже, якщо цього не виконати вчасно, автомобіль почне заносити вже в інший бік. Якщо усе було виконано правильно, то за допомогою цього маневру вдасться повернутися до початкової траєкторії руху.

Отож, нехай вас оминають проблеми на дорогах. Але пам’ятайте, що ваша безпека, а також пасажирів та пішоходів залежить від вашої ж відповідальності. Будьте обачними!

Більше корисної інформації про водіння взимку ви зможете дізнатись на наших курсах


Реєструйся зараз!

  У ВАС Є ЗАПИТАННЯ?

  Телефони
  (068) 590-33-87
  (093) 253-37-49
  Ми працюємо
  ПН-ПТ: 09:00 – 18:00
  СБ-НД: вихідний
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!