Чернігів, Славутич
+38(093)2533749
ПН-ПТ: 15:00-18:00, СБ-НД - вихідний
ЗАПИСАТИСЯ

Соціальна програма навчання інвалідів

Сьогодні для інвалідів власний автомобіль – не розкіш, а життєва необхідність. Однак, як правило, українські автошколи відмовляються приймати на навчання людей з інвалідністю.

Пропонуємо
 • Повний курс навчання (аудиторія + уроки водіння)
 • Часткові варіанти курсу (лише за уроками водіння)
 • Додаткові години практики водіння
ЗАПИШИСЬ ВЖЕ ЗАРАЗ

Важливо знати

Згідно із законом управляти автомобілем категорично заборонено тільки людям з важкими психічними порушеннями. Решта категорії інвалідів – із захворюваннями опорно-рухового апарату – хворі на ДЦП, слабочуючі – мають право отримати водійське посвідчення категорії «В» і водити машину з ручним керуванням зазначену знаком «Інвалід» або «Глухий водій».

Навчитися керувати автомобілем це серйозний крок, до нього треба підходити з повною відповідальністю і віддачею, так як інвалід на дорозі повноцінний учасник дорожнього руху. Так само другим важливим кроком є вибір оптимальної автошколи. Адже саме від тих навичок і якості знань які у ній отримає інвалід, буде залежати майстерність водіння, безпеку собі і інших.

Автошкола існує вже не один рік і має величезний досвід роботи.

Навчання водінню інвалідів не викликає тут ніяких складнощів, оскільки в школі є автомобілі з адаптивним ручним керуванням, хороші фахівці, та й навчання проходить, як і в звичайній школі водіння.

У школі працюють висококваліфіковані інструктори з практичного керування з великим досвідом навчання водінню, а також фахівці з теоретичного курсу – правилами дорожнього водіння і основам безпеки руху.

 • Практичний курс навчання водіння проходить тільки на коробці автомат із застосуванням адаптивного ручного управління.
 • Інструктори пройшли спеціальний курс навчання для роботи з особами, які мають обмежені фізичні можливості.

Наша мета

Головним завданням автошколи є якісне навчання, набуття навичок і впевненості в собі інвалідів на дорозі, адекватної поведінки за будь-яких обставинах в русі, а також підготовка учнів до здачі іспитів до ТСЦ МВС та отриманні посвідчення водія.

Реєструйся зараз!

  У ВАС Є ЗАПИТАННЯ?

  Телефони
  (068) 590-33-87
  (093) 253-37-49
  Ми працюємо
  ПН-ПТ: 09:00 – 18:00
  СБ-НД: вихідний
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!